Кіпр попросить Росію реструктуризувати кредит на 2,5 млрд євро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кіпр попросить Росію реструктуризувати кредит на 2,5 млрд євро

Кредит&Депозит
231
Міністерство фінансів Кіпру звернулося до уряду Росії з проханням про перегляд умов російського кредиту, виданого республіці в кінці 2011 року.
У листі міністерство фінансів Кіпру повідомляє російському керівництву про завершення процесу ратифікації меморандуму про умови виділення Кіпру антикризової програми міжнародними кредиторами (Єврокомісія, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд), а також безпосередньо кредитної угоди з ними на суму €10 млрд.
У документі також міститься прохання почати переговори про перегляд кредиту на €2,5 млрд, який Росія надала Кіпру на 4,5 роки під 4,5% річних.
Кіпр просить Росію знизити ставку кредиту до 2,5%, а також продовжити термін його погашення. Виплати республіка хоче здійснювати у кілька етапів, а не у вигляді одноразового платежу.
У березні 2013 року Володимир Путін доручив уряду опрацювати питання про реструктуризацію кредиту. Російська сторона також заявляла, що може надати допомогу Кіпру після того, як республіка досягне угоди про антикризову програму зі своїми партнерами по Євросоюзу.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас