ЗМІ: Борис Березовський переписав заповіт за 9 днів до смерті — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: Борис Березовський переписав заповіт за 9 днів до смерті

Світ
1686
Незадовго до своєї смерті 23 березня поблизу англійського міста Аскот бізнесмен Борис Березовський склав новий заповіт. Таку інформацію з посиланням на два джерела, які окремо ознайомилися з документом, опублікувала сьогодні британська газета Times. За її словами, він був підготовлений всього “за 9 днів” до кончини підприємця.
За відомостями газети, в документі були названі “п’ять потенційних духівників /виконавців останньої волі/” колишнього “олігарха”. “Однак жоден з них не побажав взяти на себе завдання адміністрування його хаотичного спадкового майна, і замість них суд призначив бухгалтерську фірму /“Грант Торнтон”/, яка повинна буде діяти в ролі /тимчасового/ судового виконавця”, – зазначило видання.
Серед духівників, перерахованих у заповіті Березовського, за даними Times, – два приватні юристи, письменник і колишній діловий партнер покійного Юлій Дубов, який входив його в найближче оточення, одна з дочок бізнесмена Катерина, а також його колишня цивільна дружина Олена Горбунова, з якою він розійшовся в січні. Перші три особи офіційно відмовилися від цієї ролі, а від інших реакції так і не було.
Ці обставини “залишили справи Березовського – і вимоги численних кредиторів – у підвішеному стані”, кажуть інсайдери”. При цьому “джерела розходяться /в думках/, чи залишилося щось, за що можна було б боротися”, продовжує газета. Одні кажуть, що він був близький до банкрутства і розпродував майно, а інші – що його позиції поправила виплата від врегулювання позову з родиною колишнього бізнес-партнера.
У “Грант Торнтон” відзначили, що мають намір подати першу доповідь суду “протягом наступного місяця”.
Джерела “Таймс” висловили оцінку, що майно Березовського залишилося в “неймовірному безладді”, і на те, щоб розібратися з усіма деталями, “підуть роки”. Зазначено, що воно управлялося через “мережу офшорних структур”. “Юристи, члени сім’ї та кредитори окремо намагаються розібратися, скільки – якщо взагалі є щось – залишив після себе Березовський, і кому належать активи, що залишилися”, – уточнила газета.
Тіло 67-річного Березовського з вузлом-зашморгом на шиї було знайдено його охоронцем 23 березня в закритій зсередини ванній будинку поблизу Аскоту /графство Беркшир/, де проживав бізнесмен. Результати розтину показали, що “причина смерті відповідає версії повішення”. Поліція відзначає відсутність свідчень на користь причетності сторонньої особи або осіб до його кончини. Розслідування триває, очікуються результати експертиз.
За словами Times, похорони покійного “можуть відбутися в найближчі дні”. “Родичі, включаючи шістьох дітей від трьох союзів /два шлюби та один цивільний/, планували провести невелику приватну церемонію в понеділок в графстві Суррей, але відклали її, так як один з членів сім’ї не зміг отримати візу, щоб прилетіти з Москви. Вони тепер можуть поховати його в четвер, сказав вчора ввечері друг сім’ї”, – додала вона.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас