Кіпр займеться видобутком газу незважаючи на обурення Туреччини — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кіпр займеться видобутком газу незважаючи на обурення Туреччини

Енергетика
503
Кіпрський президент Нікос Анастасіадіс заявив, що розробка родовищ у винятковій економічній зоні залишається суверенним правом Кіпрської Республіки.
“Заяви, якими Туреччина намагається відтягнути в часі експлуатацію енергетичних ресурсів кіпрської ВЕЗ, посилюють непоступливість турецької сторони і не допомагають зусиллям з вирішення кіпрської проблеми”, – обурився Анастасіадіс під час свого візиту до Ізраїлю.
Зазначимо, що Анкара виступає проти розробки газових покладів Кіпру, підкреслюючи, що природні багатства належать обом громадам Кіпру, в тому числі туркам-кіпріотам, які після окупації Туреччиною частини Кіпру в 1974 році проголосили створення на півночі острова невизнаної держави.
Так, наприкінці березня цього року Туреччина попередила Нікосію, що якщо та буде вирішувати свої проблеми в економіці завдяки доходам від родовищ газу, то в регіоні може початися нове протистояння.
Раніше повідомлялося, що парламент Кіпру схвалив меморандум про умови отримання фінансової допомоги з “трійкою” кредиторів – МВФ, ЄС і Європейським Центробанком.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас