Найбільша пошукова система в Китаї планує купити компанію за $370 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найбільша пошукова система в Китаї планує купити компанію за $370 млн

Технології&Авто
377
Найбільша пошукова система в Китаї Baidu планує придбати компанію PPStream, що займається організацією потокового відеомовлення, за $370 млн. Остання стане частиною підрозділу iQiyi Baidu, який надає онлайн-трансляції телеканалів і фільмів.
PPStream, якій належить популярний сайт PPS.tv, є лідеорм на китайському ринку цифрового поширення контенту. Придбання допоможе Baidu в боротьбі з іншим великим гравцем в цій сфері – компанією Youku Tudou, яка утворилася після об’єднання в серпні минулого року двох середніх за розміром порталів.
“Злиття відеопорталів iQiyi і PPS є суттєвим кроком вперед у процесі консолідації в галузі. Воно дозволить запропонувати нашим користувачам більше контенту, а рекламодавцям надати більше можливостей для розміщення реклами”, – упевнений Гон Ю, генеральний директор Baidu iQiyi.
Угода повинна бути закрита до кінця II кварталу 2013 р.
У звіті Baidu за минулий квартал йдеться, що чистий прибуток компанії зріс на 8,5% до 2,04 млрд юанів відносно показника в 1,88 млрд юанів роком раніше. Аналітики очікували, що значення за цим показником досягне 2,19 млрд юанів.
Продажі компанії зросли на 40% до 5,97 млрд юанів, у той час як прогнози щодо них становили 5,99 млрд юанів.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас