Бразилія запрошує 6 тисяч кубинських лікарів - в обмін на інвестиції в Кубу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Бразилія запрошує 6 тисяч кубинських лікарів - в обмін на інвестиції в Кубу

Світ
503
Шість тисяч кубинських лікарів приїдуть до Бразилії, щоб надати медичну допомогу жителям віддалених сільських районів. Як повідомляє The Wall Street Journal, про це заявив глава бразильського МЗС Антоніу Патріота (Antonio Patriota), який підкреслив, що даний крок буде зроблений в рамках розвитку стратегічного партнерства.
Спільна медична програма буде координуватися Панамериканською організацією охорони здоров’я. Тим часом, Федеральна медична рада, яка об’єднує бразильських лікарів, назвала ініціативу влади «безвідповідальною» і політизованою.
Куба, відома розвиненою системою охорони здоров’я, вже задіяла десятки тисяч лікарів у Венесуелі, яка натомість постачає острів нафтою за низькими цінами. У Бразилії більшість кваліфікованих медичних фахівців проживає у великих містах, тоді як у сільських районах є брак відповідних кадрів.
За словами Патріоти, Бразилія зі свого боку візьме участь у низці інфраструктурних проектів на Кубі, в тому числі в модернізації аеропорту Гавани. Бразильський уряд має намір для цих цілей взяти кредит у розмірі 176 мільйонів доларів. Кубинська влада стверджує, що Бразилія займає шосте місце у зовнішньоторговельному обороті країни і при цьому є найбільшим постачальником продовольства.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас