В США володарку 8 премій «Греммі» відправили у в'язницю за несплату податків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В США володарку 8 премій «Греммі» відправили у в'язницю за несплату податків

Кримінал
1659
Суд в американському штаті Нью-Джерсі засудив до трьох місяців в’язниці володарку восьми нагород «Греммі» співачку Лорін Хілл. Її визнали у свідомому і навмисному ухиленні від сплати федеральних і місцевих податків на суму близько мільйона доларів.
У прокуратурі зазначили, що хоча Хілл заплатила в останні дні понад 900 тисяч доларів, вона завинила ще пені і штрафи. Основні пункти звинувачення стосуються періоду з 2005 по 2009 роки, коли вона не сплатила податки з зароблених 4,1 мільйона доларів.
Співачка раніше погодилася зі звинуваченнями. У своє виправдання вона заявила, що в той час вона випала з музичного бізнесу і була зайнята вихованням своїх шести синів, тому й не змогла подати податкову декларацію.
Після відбуття тюремного терміну Хілл проведе три місяці під домашнім арештом. Також протягом року вона перебуватиме під наглядом і повинна сплатити штраф на суму 60 тисяч доларів.
Виступаючи з останнім словом, Хілл порівняла американську економічну систему з рабством, в якому перебували її чорношкірі предки. Вона також розкритикувала шоу-бізнес, у якому до неї ставилися як до дійної корови, а не як до особистості.
Максимального успіху Хілл, яка завоювала популярність як виконавиця нео-соул, добилася в 1998 році, коли її альбом The Miseducation of Lauryn Hill отримав п’ять нагород «Греммі». Відтоді вона виступала в декількох колабораціях, в тому числі з Карлосом Сантаною, що при принесло їй ще одну «Греммі».
Хілл повинна з’явитися у в’язницю 8 липня. Поки невідомо, де вона буде відбувати термін.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас