Частину грошей від приватизації "Нафтогазу" направлять на погашення західних кредитів - віце-прем'єр


Частину грошей від приватизації "Нафтогазу" направлять на погашення західних кредитів - віце-прем'єр

У Кабміні зазначають, що приватизація компанії рекомендована провідними закордонними консультантами і дозволить залучити значні кошти.

Процес реформування НАК “Нафтогаз України” триває і буде завершений після приватизації компанії. Приватизація дозволить уряду залучити серйозні кошти, частина яких піде на погашення кредитів. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко.

“Ми створили акціонерні товариства, зараз направили закон про скасування заборони на приватизацію. Після приватизації компанії ми її дійсно реально розділимо”, – сказав Бойко.

Він підкреслив, що приватизація компанії рекомендована провідними закордонними консультантами і сприятиме підвищенню прозорості діяльності компанії і дозволить залучити значні кошти.

“Приватизація – це те, що наші консультанти рекомендують Ernst&Young. Оскільки приватизація підвищить прозорість холдингу і дозволить частину грошей від приватизації направити на погашення західних кредитів”, – сказав Бойко.

“Рішення буде приймати уряд, поки ми готуємо законодавчу базу”, – зазначив віце-прем’єр.

Як відомо, 26 квітня у ВР був зареєстрований законопроект № 2637, яким Кабмін пропонує зняти заборону на приватизацію держпідприємств, дочірніх підприємств НАК “Нафтогаз України”, а також підприємств, установ, організацій, утворених в результаті їхньої реорганізації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua