Австралія має намір вкласти $2 млрд в держоблігації Китаю


Австралія має намір вкласти $2 млрд в держоблігації Китаю

Резервний банк Австралії має намір вкласти в китайські держоблігації до 2 млрд дол., що становить 5% його резервів, які на кінець березня становили 38,25 млрд австралійських дол (39,2 млрд дол.).

“Рішення інвестувати в Китай дуже важливе. Воно відображає більш широкі економічні відносини між КНР і Австралією і наші зростаючі фінансові зв’язки”, – заявив заступник голови австралійського ЦБ Філіп Лоуе. На початку квітня центробанки двох країн уклали угоду про валютний своп на суму 30 млрд австралійських доларів. Валюта континенту стала третьою після долара і ієни, яку можна напряму конвертувати в юань.

Операція між двома активними зовнішньоторговельними партнерами допоможе Китаю в інтернаціоналізації юаня, оскільки приклад з австралійців можуть взяти й інші центробанки світу.

За словами Лоуе, нинішній крок також дозволить Австралії диверсифікувати свої резерви. В даний час по 45% від загального обсягу накопичень розподілено між активами США та Європи і по 5% прив’язано до інструментів, номінованих у японськії ієні і канадському доларі.

Для Китаю ж залучення австралійських резервів – ще один крок на шляху вирішення завдання щодо інтернаціоналізації юаня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua