Прибуток Apple впав на 18% вперше за 10 років


Прибуток Apple впав на 18% вперше за 10 років

На зниження прибутку американської корпорації Apple у другому кварталі 2013 фінансового року значною мірою вплинуло зростання конкуренції на ринку мобільних телефонів і планшетних комп’ютерів.

“Погіршення показників Apple пов’язано, перш за все, з активністю південнокорейської компанії “Самсунг” /Samsung Electronics/. Така думка фінансових аналітиків”, – йдеться в повідомленні телеканалу.

Квартальний прибуток “Еппл” знизився вперше з 2003 року. У другому кварталі 2013 фінансового року він впав на 18 проц і склав 9,5 млрд доларів проти 11,6 млрд доларів минулого року. Загальні фінансові надходження в другому кварталі склали 43,6 млрд доларів.

При цьому Apple реалізувала 37,4 млн смартфонів iPhone в порівнянні з 35,1 млн у аналогічному періоді минулого року, також продано 19,5 млн пристроїв iPad у порівнянні з попередньою цифрою в 11,8 млн.

Проте експерти прогнозують зниження попиту на продукцію корпорації. Це значною мірою пов’язано з відсутністю в роздрібному продажу моделей і перспективних розробок, які могли б забезпечити компанії домінуючі позиції на споживчому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua