Yahoo! закриває низку сервісів для збільшення прибутковості


Yahoo! закриває низку сервісів для збільшення прибутковості

Компанія припиняє розробку мобільних програм Yahoo! Deals, Yahoo! SMS Alerts, Yahoo! Kids, Yahoo! Mail і Yahoo! Messenger.

Інтернет-компанія Yahoo! анонсувала нові скорочення у лінійці своїх програмних продуктів. За словами генерального директора компанії Марісса Мейєра, скорочення необхідні, щоб зробити саму компанію більш прибутковою.

Згідно з повідомленням компанії, припиняється розробка таких мобільних програм, як Yahoo! Deals, Yahoo! SMS Alerts, Yahoo! Kids, Yahoo! Mail і Yahoo! Messenger.

Закриття програм з одного боку продиктоване бажанням самої компанії зосередитися на більш пріоритетних продуктах і програмах, а з іншого, програми, що закриваються, останнім часом помітно розгубили користувальницьку аудиторію, тому значного удару по аудиторії від закриття програм бути не повинно.

Нагадаємо, Yahoo! купила програму Summly для читання новин на iPhone у 17-річного студента Ніка Д’Алозіо. Сума угоди не розголошується, але, за даними експертів, вона становить близько 30 млн дол.

Summly була розроблена для iPhone і дозволяє стискати тексти новин до 400 знаків і представляти їх у компактному вигляді без втрати змісту. Також програма структурує інформацію з розділів, що дозволяє швидко і оперативно ознайомитися з основними подіями дня. При цьому кожна скорочена стаття містить посилання на оригінал, де можна ознайомитися з текстом повністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua