McDonald's за 1 квартал заробив майже $1,3 млрд


McDonald's за 1 квартал заробив майже $1,3 млрд

Чистий прибуток найбільшої в світі мережі ресторанів швидкого обслуговування McDonald’s Corp. майже не змінився за підсумками першого кварталу 2013 року на тлі скорочення порівнянних продажів у США і ослаблення попиту по всьому світу, повідомляється в прес-релізі компанії.

Чистий прибуток компанії в січні-березні склав $1,270 млрд, або $1,26 у розрахунку на акцію, порівняно з $1,266 млрд, або $1,23 на акцію, за аналогічний період роком раніше.

Квартальна виручка McDonald’s збільшилася на 0,9% – з $6,55 млрд до $ 6,61 млрд.

Аналітики, опитані FactSet, прогнозували чистий прибуток компанії на рівні $1,26 на акцію при виручці в $6,59 млрд.

Продажі ресторанів McDonald’s, відкритих більше року тому, знизилися за підсумками кварталу на 1% по всьому світу, тоді як у США падіння склало 1,2%. У прес-релізі згадується “проблемна обстановка у сфері громадського харчування” США. У квітні компанія очікує подальшого невеликого зниження порівнянних продажів по всьому світу.

У Європі виручка порівнянних ресторанів скоротилася на 1% на тлі тривалої невизначеності в економіці регіону, зазначила компанія. При цьому завдяки динаміці в Росії і Великобританії McDonald’s в I кварталі збільшила операційний прибуток у Європі на 1%.

Акції McDonald’s подешевшали на 1,9% на попередніх торгах у п’ятницю на біржі в Нью-Йорку.

Мережа McDonald’s об’єднує понад 34 тис. ресторанів у 119 країнах світу, більше 80% закладів працюють під управлінням франчайзі. Штат компанії – близько 1,7 млн осіб. У Росії мережа McDonald`s налічує понад 360 ресторанів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua