НБУ: прибуток банків України виріс на 74% - до 3 млрд грн


НБУ: прибуток банків України виріс на 74% - до 3 млрд грн

Прибуток банківської системи за I квартал 2013 р. перевищив 3 млрд грн. Про це повідомила директор департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду Національного банку України (НБУ) Наталія Іваненко, передає прес-служба регулятора. Таким чином, в порівнянні з прибутком за аналогічний період 2012 р. (1,7 млрд грн), фінансовий результат банків зріс на 74%.

“Подолавши наслідки негативного впливу світової фінансової кризи, банківська система України другий рік поспіль демонструє прибуткову діяльність. Прибуток банківської системи за I квартал 2013 р. перевищив 3 млрд грн., обсяг загальних активів банків з початку поточного року зріс на 16 млрд грн. Переважну частину цього зростання становлять кредити в економіку: їх обсяг збільшився на 10 млрд грн”, – зазначила Іваненко.

За її словами, за три місяці 2013 р. зобов’язання банків збільшилися на 13 млрд грн. Обсяг вкладів фізичних осіб виріс більш ніж на 20 млрд. грн. При цьому строкові вклади населення зросли на 16 млрд грн, а вклади до запитання – на 4 млрд грн. Як повідомила Іваненко, з початку року збільшився обсяг коштів суб’єктів господарювання – на 4 млрд грн. Збільшився також капітал банків, майже на 4 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua