Де в Англії селяться заможні іммігранти з Росії


Де в Англії селяться заможні іммігранти з Росії

Після смерті Бориса Березовського британські ЗМІ зосередили увагу на інших заможних росіянах, які живуть в Англії. Виявилося, що росіянам подобається селитися на півночі Суррея і на сході Беркшира.

За останнє десятиліття росіяни вклали мільйони фунтів стерлінгів у нерухомість двох ринків. Вони воліють купувати житло в Вентворті, престижному селищі приблизно з 700 господарств у Беркширі, і в закритому приватному поселенні Сент-Джорджес-Хілл, розташованому в Вейбріджі, в графстві Суррей.

Більше 100 з 430 будинків в Сент-Джорджес-Хіллі належать росіянам. «Вони є основною рушійною силою ринку», – говорить Саймон Ашвелл, директор місцевого підрозділу Savills. Цього року близько половини угод припало на росіян. Середній бюджет – 7 млн фунтів стерлінгів.

Тім Хуббард, партнер компанії Property Vision, розповідає: «Відтоді, як близько 10 років тому був організований наш відділ по роботі з російськими клієнтами, частка продажів з їхньою участю зросла з 5 до 30%».

Місцеві фірми процвітають: заможним іммігрантам постійно потрібен обслуговуючий персонал, будь то кухарі, економки, водії чи особисті помічники. За словами Джейн Паркер, директора Property Concierge Company (організації, що надає різні послуги), 90% їхніх клієнтів – вихідці з Росії та сусідніх країн. Вони часто звертаються за консультаціями з питань, пов’язаних зі школами, подорожами і житлом.

Росіяни звертають увагу на безпеку більше, ніж жителі інших країн. Виною тому – серія нез’ясованих смертей олігархів з Росії і острах стати жертвами кримінальних угруповань. Так, за останні три роки значно посилилася охорона Сент-Джорджес-Хілла. Незнайомців сюди пускають неохоче.

«Одного разу один забудовник прийшов подивитися об’єкт нерухомості в Сент-Джорджес-Хіллі, і йому довелося чекати зовні протягом 20 хвилин, перш ніж охорона селища погодилися впустити його всередину», – розповідає один з місцевих ріелторів.

Росіян в цих краях приваблює близькість Лондона, хороше транспортне сполучення, ліквідний ринок нерухомості і налагоджена британська судова система. Ще один важливий фактор – наявність престижних шкіл в так званому «золотому трикутнику», що включає Оксшотт, Ешер і Вейбрідж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua