Країна, що розвивається


До країн, що розвиваються (англ. Developing countries) зазвичай належать ті держави, які мають низькі стандарти демократичних урядів, вільної ринкової економіки, індустріалізації, соціальних програм і гарантій прав людини для своїх громадян. Однак немає єдиного загальноприйнятого визначення цього терміна, і рівень розвитку так званих країн, що розвиваються може широко варіюватися. Деякі країни, що розвиваються мають середні стандарти рівня життя.

Країни з більш розвиненою економікою, в порівнянні з іншими, але які ще не повною мірою продемонстрували ознаки розвинутої країни, об’єднуються під загальним терміном «нові індустріальні країни».

Термін «країна, що розвивається» застосовний не до будь-якої країни, яка слаборазвинена, оскільки в ряді країн практично жодного розвитку не відбувається. Такі країни класифікуються як найменш розвинені країни або держави, що не відбулися.

Розвиток припускає сучасну інфраструктуру. Розвинені країни, в порівнянні, як правило, мають економічні системи, засновані на постійному, самопідтримному економічному зростанні.

При підготовці словника використовувалася інформація з відкритих джерел в інтернеті

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2013
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua