Форекс - Азія: підсумки понеділка і прогноз на вівторок


Індекс Токійської фондової біржі Ніккей (Nikkei) виріс на 215.96 пункту (+1.94%) і закрився на рівні 11369.12. Прибутковість 10-річних японських урядових облігацій становить 0.750 (впала, в порівнянні з попереднім закриттям, на 0.005).

Активність інвесторів на ринку форекс знаходиться на низькому рівні. Внаслідок святкування настання Нового року за східним календарем сьогодні вихідний день в Китаї, Гонконгу, Тайвані, Сингапурі і Малайзії.

Курс євро/долар перебуває між рівнями 1.3360 і 1.3410. Курси долар/ієна і євро/ієна після невеликої корекції знаходяться поблизу максимальних рівнів за вчорашній день.

На ринку продовжується зниження курсів дорогоцінних металів і сировинних валют. Курс золота впав до рівня 1641.10 долара за тройську унцію. Курс австралійського долара знизився до позначки 1.0231.

Представник міністерства фінансів США Брейнард заявила, що члени Великої двадцятки повинні домовитися про повернення до режиму, коли курси валют визначаються на ринку виходячи з попиту і пропозиції, і відмовитися від умисного ослаблення курсів національних валют.

Учора про це ж заявили представники Великої двадцятки, заявивши, що члени Великої сімки розглядають подібну заяву.

Прем’єр-міністр Японії Абе заявив, що дії влади країни спрямовані на боротьбу з дефляцією.

Вчора на засіданні Єврогрупи представники Франції заявили, що необхідно обговорити зростання курсу євро на ринку форекс.

Сьогодні ввечері президент США Обама виступить зі своїм зверненням до нації.

У четвер будуть оголошені результати чергового засідання Банку Японії. У п’ятницю розпочнеться засідання Великої двадцятки.

Індекс грошової маси (M2 + CDs) у Японії за січень +2.7% за рік (попереднє значення +2.6% за рік).

Сьогодні очікується вихід таких даних:

о 09:30 GMT – гармонізований індекс споживчих цін (HICP) у Великобританії за січень (прогноз -0.5% за місяць, +2.7% за рік, попереднє значення +0.5% за місяць, +2.7% за рік);
о 09:30 GMT – індекс роздрібних цін (Retail prices) у Великобританії за січень (прогноз -0.5% за місяць, +3.2% за рік, попереднє значення +0.5% за місяць, +3.1% за рік);
о 09:30 GMT – індекс промислових цін “на виході” (PPI Output) у Великобританії за січень (прогноз +0.2% за місяць, +2.0% за рік, попереднє значення -0.1% за місяць, +2.2% за рік);
о 13:55 GMT – економічний огляд роздрібних продажів “Редбук” (Redbook) за минулий тиждень у США;
о 19:00 GMT – федеральний бюджет (Federal budget) у млрд. доларів у США за січень (прогноз -2.0, попереднє значення -0.3);
о 23:50 GMT – індекс оптових цін (CGPI) у Японії за січень (прогноз -0.4% за рік, попереднє значення +0.3% за рік, -0.6% за рік);
о 23:50 GMT – індекс ділової активності в сфері послуг (Tertiary activity index) у Японії за січень (прогноз +0.6%, попереднє значення -0.3%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Forexite Ltd.
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua