Форекс - огляд ринку за середу і прогноз на четвер


Протягом середи валюти поводили себе досить стримано, враховуючи порожній календар і підготовку до подій четверга. Тим не менш, різкі коливання ми все ж побачили з боку AUD/USD, яка потрапила під тиск на тлі слабких роздрібних продажів в Австралії. Однак динаміка не транслювалася через кроси на європейські валюти. У підсумку, EUR/USD закрила день в області 1,3520, а GBP/USD – біля 1,5650.

Європейський календар був порожнім, а самотній звіт щодо виробничих замовлень Німеччини не викликав жодного інтересу, тим більше, що показник збігся з прогнозами. EUR/USD зранку намагалася пройти вище 1,36, однак сил виявилося недостатньо, і пара скотилася до підтримки 1,35, недалеко від якої і завершила торги. EUR/JPY також не виправдала наших сподівань, дотягнувшись лише до 127,70 і відкотившись нижче 127 після невдалої спроби прориву.

GBP/USD взагалі не викликала ні в кого інтересу, більшу частину дня утримуючись у рамках 30-пунктового діапазону 1,5640-70. EUR/GBP поводила себе більш активно, коректуючись після недавніх втрат. Відкривши день на 0,8674, пара скотилася до мінімуму 0,8615.

USD/JPY, на відміну від європейських валют, хоча б спробувала пробити найближчий опір на тлі різкого зростання Nikkei під час азіатської сесії. Пара відкрила день на 93,53, досягла максимуму 94,06, але не змогла втримати позиції і скотилася до 93,40 до закриття торговельної доби.

Прогноз на четвер, 7 лютого 2013 року

Отже, сьогодні настав день «Ч» для EUR. Коментарі Драгі щодо поточного курсу будуть ключовими для єдиної валюти, враховуючи недавню низку чуток про те, що європейська влада незадоволена занадто високим курсом національної валюти. Олії у вогонь підлили голова Франції Олланд: EUR/USD виросла більш ніж на 7% за останні два місяці, а для експортерів – це серйозний удар у часи нестабільності. Однак не варто перебільшувати проблему. Ми вважаємо, що поточна динаміка EUR залишається в «зоні комфорту» ЄЦБ, і навряд чи Драгі взагалі торкнеться цього питання.

По-перше, головний експортер регіону Німеччина буквально вчора зазначила, що національна валюта не є переоціненою, а її поточне зростання – лише віддзеркалення довіри інвесторів.

По-друге, з моменту минулого засідання ділова активність у сфері послуг та обробної промисловості регіону продовжила відновлення.

По-третє, складно назвати «різким» зміцнення в район 1,34, враховуючи, що ще в 2011 вона торгувалася на 1,40, а в 2010 – на 1,53.

Таким чином, шанси того, що EUR/USD відновиться вже під час прес-конференції Драгі, великі. Однак не думаємо, що пара зможе прорватися вище 1,40. Початковою метою буде рівень 1,3630, далі – 1,37.

І зовсім трохи про ієну. Після невдалої спроби закріпитися вище 94,00 USD/JPY, швидше за все, візьме паузу, щоб набратися сил і знайти новий каталізатор для атаки рівня 95,00. На поточний момент ймовірний відкат до 93,00 перед новою хвилею покупок. Радимо купувати на мінімумах в цьому районі. Тим не менш, сьогодні ключовою для ієни стане саме динаміка кросу з EUR, який цілком може пробити обумовлений нами вчора район 127,80/90 і рушити в область 128,40.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:forexclub
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua