Форекс - огляд ринку за вівторок і прогноз на середу


Вчорашній день вибивається із загальної картини – всі основні пари (EUR/USD, GBP/USD і USD/JPY) з самого ранку вирушили вгору, незважаючи на те, що останнім часом між деякими з них спостерігалася зворотна кореляція. Тим не менш, GBP/USD все ж не витримав і здався до середини європейської сесії. У підсумку, EUR/USD закрила день в області 1,3580, а GBP/USD – 1,5650.

EUR/USD призупинила падіння, завдяки позитивним новинам зі сфери послуг єврозони. PMI Німеччини в даній галузі підскочив до 55,7 проти прогнозу 55,3, відзначивши другий місяць поспіль в зоні зростання. Це хороший сигнал відновлення економіки, завдяки внутрішньому попиту. Пара відкрила день на 1,3512, ослабла до мінімуму 1,3458 і потім почала відкат, підтриманий фундаментом і позитивним ринковим настроєм. За день був досягнутий максимум 1,3597, недалеко від якого і завершилися торги.

GBP/USD поводився ще цікавіше. Пара відкрила день на 1,5760 і була налаштована на зниження, проте несподівано високий індекс PMI у сфері послуг зміг підбадьорити пару, підтримавши зміцнення до максимуму 1,5803. Справа в тому, що дані підтвердили, що грудневий відхід нижче 50-пунктової позначки був одноразовим явищем, так що спаду в даному секторі поки не спостерігається. Тим не менш, це не змогло втримати пару в районі максимумів, так як у другій половині дня з’явилися розмови про те, що майбутній голова Банку Англії Карні буде дотримуватися більш м’якої монетарної політики. Це викликало розпродаж пари до мінімумів 1,5640, поблизу яких вона і завершила торги.

Тим часом, USD/JPY отримала свій стимул на оголошенні про те, що пан Сіракава піде зі свого поста трохи раніше, ніж очікувалося. На цьому тлі пара з рівня відкриття 92,28 рвонула до максимуму 93,51, недалеко від якого вона закрила день.

Прогноз на середу, 6 лютого 2013 року

Вчорашні розмови про суверенні рейтинги, та ще й зниження прогнозу Голландії зі стабільного на негативний, нагадали ринку про улюблену тему і вдарили по найбільш вразливій в цьому плані валюті – GBP. Так як Великобританія вже кілька кварталів викликає побоювання і стимулює розмови про те, що рівні держборгу і темпи зростання економіки можуть призвести до втрати найвищої оцінки, будь-які спогади про це тут же б’ють по національній валюті. Таким чином, враховуючи відсутність важливих економічних подій, є варіанти подальшого падіння GBP/USD на чутках з найближчою метою на 1,56 і далі на мінімумі серпня минулого року 1,5546.

Що стосується EUR, то сьогодні можна звернути увагу на пару з великою ймовірністю зростання – я говорю про EUR/JPY. Тут відзначений рекордний максимум 127,195 – такі рівні ми бачили лише в квітні 2010 року, та враховуючи фактори фундаментального характеру, дуже ймовірний подальший рух до 127,80/90. Враховуючи порожній сьогоднішній календар і заплановане на четвер засідання, інвестори займуться підготовкою до виступу Драгі. Багато хто чекає, що буде дано зелене світло поточним рівням єдиної валюти, що і спровокує попит.

Тепер окремо про ієну. Тільки ми заговорили про квітневого наступника Сіракави, як виявилося, що він може стати навіть березневим. Передбачається, що голова Банку Японії піде у відставку вже 19 березня, так що можливості для додаткового пом’якшення монетарної політики відкриються трохи раніше, а значить, на найближчий час у USD/JPY всі шанси підійти до 95,00.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:forexclub
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua