Компанії, що працюють за кордоном, отримують на 30% більше прибутку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанії, що працюють за кордоном, отримують на 30% більше прибутку

844
В умовах глобальної економічної невпевненості компанії, які ведуть міжнародну торгівлю, звітують про більшу виручку і прибутки, на відміну від тих, хто працює виключно на внутрішньому ринку.
50% глобальних компаній, що займаються експортом, стверджують, що їх прибуток зріс за останні 12 місяців, на відміну від 38% фірм, які ведуть торгівлю тільки на внутрішньому ринку.
Незважаючи на занепокоєння щодо майбутнього, яке чекає на євро, українські бізнесмени вважають Європу найбільш прибутковим напрямком, Китай також залишається досить привабливим і прибутковим ринком. На третьому місці – Північна Америка.
Такі результати другого Глобального опитування про експорт, який провела компанія Regus – постачальник рішень для організації робочого простору. У рамках дослідження було опитано близько 20 тисяч топ-менеджерів в більш ніж 90 країнах світу.
“Наше опитування об’єктивно відображає переваги розширення бізнесу за кордон, – зазначає country manager компанії Regus Юлія Чернишова. – Значна різниця в показниках виручки і прибутковості в даному випадку очевидна всім. Будь-якій компанії, незалежно від розміру, сьогодні варто серйозно розглядати перспективу роботи на зарубіжних ринках. Можливо, це пояснюється скороченням активності на внутрішніх ринках. У цих умовах компанії мають дивитися на ведення бізнесу ширше.
Представники майже половини компаній стверджують, що Китай з його зростаючим середнім класом і підвищенням показника доходу на душу населення є ідеальним регіоном для розширення. Європа вважається другим за привабливістю напрямком, можливо, завдяки тривалим експортним зв’язкам з Єврозоною і присутності країн з сильною економікою, таких як Німеччина і Великобританія.
Експортуючі компанії вважають, що вихід на нові ринки не повинен лякати. Такі активи, як бізнес-центри Regus, допомагають впоратися з бюрократичними питаннями і високою вартістю нерухомості. Таким чином, компанія отримує місцеве представництво без фінансових ризиків, які традиційно асоціюються з розширенням бізнесу за кордон”.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас
международное разделение труда
Читати всі коментарі на форумі