349
Прибуток найстарішого банку США зріс на 23%
Прибуток найстарішого банку США – Bank of New York Mellon Corp. – В IV кварталі 2012 р. зріс на 23%.
Прибуток склав $622 млн, або $0,53 з розрахунку на акцію, у той час як за підсумками 2011 р. банк зафіксував $505 млн, або $0,42 на акцію. Результат збігся з прогнозами аналітиків.
Квартальна виручка компанії зросла до $3,62 млрд в порівнянні з $3,54 млрд в попередньому році. Подібний результат перевершив прогнози експертів, які очікували збільшення виручки до $3,60 млрд.
Банку вдалося домогтися успіхів у залученні коштів під своє управління, за IV квартал 2012 р. обсяг активів під контролем банку зріс на 10% до $1,4 трлн у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.
За матеріалами: Вєсті Економіка
Поділитися новиною
Також за темою
ЄС інвестує понад €10 млрд у супутникову альтернативу Starlink
Дефіцит електроенергії неможливо покрити внутрішніми джерелами та імпортом — «Укренерго»
Які робітничі професії були найзатребуванішими в Україні у 2025 році
Дрони для фронту можуть подешевшати
Трамп поглиблює проблеми з доларом, заявивши що його не турбує спад
Деснянський район Києва повністю залежить від ТЕЦ-6, альтернатив для тепла немає — керівник райадміністрації
