Форекс - огляд ринку за 31 грудня


Минулий рік завершився різноспрямовано, лише відбивши, в яких сумнівах знаходилися трейдери в зв’язку з невизначеністю відносно майбутнього американської економіки. У підсумку, EUR/USD закрила рік на 1,3198, а GBP/USD – на 1,6246.

У переговорах в Конгресі намітився прогрес, проте законодавці не встигли до настання нового року. Таким чином, американська економіка все ж впала з обриву. Стримана реакція ринку може говорити про те, що інвесторам все одно, проте радше це лише індикатор надій на те, що вже в найближчі дні все вирішиться. EUR/USD весь день металася з боку в бік, почавши день на 1,3239, скотившись до мінімуму 1,3165, але повернувшись до рівня 1,32 до завершення торгів.

GBP/USD більш активно зреагував на звістки про те, що конгресмени дуже близько підійшли до досягнення консенсусу. За останніми даними, податкові пільги будуть продовжені для американців, які заробляють менше 400 тисяч доларів на рік. Швидше за все, і допомоги з безробіття продовжать своє існування в новому році. В результаті, пара від 1,6101 на відкритті змогла дістатися до максимуму 1,6278, але втратила близько 30 пунктів до закриття.

USD/JPY, тим часом, продовжила зміцнення на все тій же темі підготовки до активних дій з боку центробанку Японії. Пара почала день на 85,72, досягла максимуму 86,68 і відкотилася всього на 4 пункти до закриття.

Прогноз на середу, 2 січня 2012 року

Сенат затвердив законопроект, і тепер справа залишається за нижньою палатою. Результати будуть відомі найближчим часом. Вірогідні три сценарії розвитку подій:

1) Голосування завершиться до 2 ранку за московським часом. Азіатські ринки відкриються гепом вгору по ризикованих активах, хоча, можливо, невеликим у зв’язку з тим, що ринки вже заклали в ціну більшу частину. Для EUR/USD після прориву 1,3240 мета на 1,3280. Для GBP/USD – 1,63.

2) Тривалі дебати, які затягуються ще на кілька днів. Ключовими моментами будуть нюанси. Як тільки ринки відчують, що кількість голосів на підтримку скорочується, це може викликати невеликий розпродаж ризикованих активів. Невеликий, тому що інвестори будуть сподіватися на хеппі-енд в останній момент. Для EUR/USD після прориву 1,3160 мета на 1,31. Для GBP/USD – 1,62.

3) Внесення в законопроект поправок або відхилення законопроекту. Масштабний розпродаж ризикованих активів. Пари можуть втратити по 100 пунктів протягом декількох хвилин. USD/JPY може обвалитися до 85,30.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua