Українці не побачать дешевих кредитів на житло ще 10 років


Українці не побачать дешевих кредитів на житло ще 10 років

Наступні десять років на іпотеку під 5-8% річних можна навіть не сподіватися, оскільки для цього потрібен і приплив інвестицій в країну, і зростання економіки, і пожвавлення банківського ринку. Про це заявив президент Союзу з нерухомості Олександр Рубанов.

За його словами, зараз в Україні спостерігається лише скорочення житлових програм, пише Gazeta.ua.

“Банки бояться, що у людей через знецінення гривні бракуватиме коштів на погашення кредитів. Також важливою причиною того, що банки перестають кредитувати, є зміна багатьох положень і законів, пов’язаних з купівлею нерухомості. Наприклад, з січня діятимуть нові правила реєстрації нерухомості. Поки невідомо, наскільки вони подорожчають. Якщо вдвічі чи втричі, тоді треба буде змінювати вимоги до позичальника або змінювати умови кредитування, змінювати суму першого внеску”, – пояснив фахівець.

Рубанов також додав, що на сьогодні житло в кредит можуть оформити тільки люди зі зв’язками, або ті, хто отримує величезні офіційні зарплати. Реалії ж такі, що досить часто громадяни навіть з нормальними доходами отримують офіційно невеликі зарплати, а решту – в конвертах. Фінустанови ж орієнтуються на “білу” зарплату.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредити для населення
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua