Азаров: Кабмін не буде піднімати пеню за несплату послуг ЖКГ до 300% - не вірте цим чуткам


Азаров: Кабмін не буде піднімати пеню за несплату послуг ЖКГ до 300% - не вірте цим чуткам

Кабінет міністрів України не розглядає можливість стягування з населення додаткової пені в розмірі 300% заборгованості за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг, запевняє прем’єр-міністр Микола Азаров.

“Зараз поширюються чутки, нібито уряд має намір стягувати з населення пеню за невчасну оплату комунальних послуг у розмірі до 300% заборгованості. Хочу заспокоїти наших людей – не вірте цим чуткам”, – сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Крім того, прем’єр звернувся до присутніх на засіданні міністрів: “Хочу порадити окремим нашим міністрам не давати приводу для таких чуток. Висловлюйтеся більш коректно. І нагадую, що думка окремих міністрів не завжди є думкою уряду. Пам’ятайте про це”.

Раніше міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк заявив про те, що в Мінрегіоні не відкидають збільшення розміру пені за прострочені платежі за послуги ЖКГ до 300%.

“Питання про нарахування пені за прострочені комунальні платежі треба піднімати, і тому ми його ініціюємо. Зараз ми ведемо розмову про те, скільки нараховувати – 100%, 200%, 300% боргу”, – сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua