Закон про акцизний податок на операції з цінними паперами можуть схвалити вже у листопаді


Закон про акцизний податок на операції з цінними паперами можуть схвалити вже у листопаді

“Я вважаю, що у нас є всі підстави для того, щоб законопроекти були проголосовані і схвалені Верховною Радою в поточному році. У мене немає сумнівів, що це так і буде, і воно запрацює… Я вважаю, що для цього цілком є час 20 листопада”, – повідомив голова Державної податкової служби (ДПС) Олександр Клименко.

О.Клименко також підкреслив, що ринок цінних паперів України сьогодні потребує змін, “і ті, зміни, які запропонувала ДПС, вони професійні, системні та своєчасні”.

“Тому я не бачу жодних підстав для того, щоб це не було проголосовано”, – додав він.

Як повідомлялося, законопроект №11285 про подальше вдосконалення адміністрування податків зареєстрований у Верховній Раді 2 жовтня 2012 року. Документ пропонує запровадження нового акцизного податку – особливого податку на операції з відчуження цінних паперів і операції з деривативами: для угод, проведених на фондовій біржі – на рівні 0%, для цінних паперів, що знаходяться у біржовому реєстрі, але операції з якими здійснені на позабіржовому ринку, – 0,1% і для позабіржових угод – 3%. Крім цього, законопроект передбачає зниження податку на прибуток від операцій з цінними паперами до 10% з 20%.

У Державній податковій службі сподіваються за допомогою цього законопроекту вирішити проблемні питання оподаткування ринку ЦП: передбачено введення особливої системи оподаткування операцій з цінними паперами та деривативами, крім операцій з корпоративними правами, що повинно привести до скорочення обсягу “схемних” операцій з цінними паперами на ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua