Випущена перша в світі банківська картка з РК-дисплеєм і клавіатурою (ФОТО)


Випущена перша в світі банківська картка з РК-дисплеєм і клавіатурою (ФОТО)

MasterCard запропонувала своїм користувачам незвичайний платіжний інструмент: картку, яка поєднує в собі не тільки традиційний функціонал, але також має вбудовану клавіатуру і РК-дисплей

Новий тип картки отримав назву Display Card, поки він доступний тільки в США і, як розповіли в компанії, картка може бути кредитною або дебетовою, або використовуватися як ключ для аутентифікації при проведенні банківських транзакцій.

Аутентифікаційна частина картки являє собою сенсорну клавіатуру з цифровими клавішами, а вбудований екран надає можливість відображення одноразових паролів для роботи з автоматизованими банківськими системами. При цьому, за своїми габаритами картка не відрізняється за основними параметрами від звичайної картки і її можна використовувати в банкоматах, або розплачуватися в пунктах прийому карток.

На сьогодні безліч банків випускають власні рішення для одноразової аутентифікації при проведенні будь-яких фінансових операцій, однак всі вони, як правило, несумісні між собою.

Також в MasterCard кажуть, що картка має внутрішню пам’ять і її можна використовувати як акумулятор даних про торгові знижки, бонуси та акції. На сьогодні про плани щодо емісії даних карток заявили кілька американських банків, банк в Сингапурі, а в 2013 році ця технологія прийде в Європу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Коментарі
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua