Янукович підписав закон, що дозволяє збільшувати обсяги держпозик


Янукович підписав закон, що дозволяє збільшувати обсяги держпозик

Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до статті 16 Бюджетного кодексу України».

Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Як повідомлялося, Верховна Рада України схвалила цей закон 2 жовтня.

Його основна мета – забезпечення ефективного управління ліквідністю єдиного казначейського рахунка, покриття тимчасових касових розривів державного бюджету для забезпечення виконання фінансування видатків державного бюджету.

Законом передбачено дозволити використання боргових інструментів з метою ефективного управління ліквідністю єдиного казначейського рахунка, у тому числі збільшувати обсяги державних запозичень в разі необхідності покриття тимчасових касових розривів державного бюджету на здійснення фінансування програм соціально-економічного розвитку та недопущення їх недофінансування протягом року за умови дотримання граничного обсягу державного боргу на кінець бюджетного періоду.
Зокрема, з метою ефективного управління державним (місцевим) боргом та/або ліквідністю єдиного казначейського рахунку Міністерство фінансів України (Верховна Рада Криму, міська рада або за їх рішенням місцевий фінансовий орган) має право здійснювати правові дії з державним (місцевим) боргом, включаючи обмін, випуск, купівлю, викуп та продаж державних боргових зобов’язань (боргових зобов’язань Криму, територіальної громади міста), за умови дотримання граничного обсягу державного (місцевого) боргу на кінець бюджетного періоду.

Державні внутрішні і зовнішні запозичення здійснюються в межах, визначених законом про державний бюджет України, крім низки випадків, з дотриманням граничного обсягу державного боргу на кінець бюджетного періоду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua