В "УДАРі" стверджують, що в них "вкрали" 1,5% голосів


В "УДАРі" стверджують, що в них "вкрали" 1,5% голосів

У партії УДАР заявляють, що у них “вкрали” 1,5% голосів при підрахунку голосів на парламентських виборах.

“Ми на сьогоднішній день практично завершили альтернативний підрахунок голосів з мокрими печатками. Ми проводили загальнонаціональний паралельний підрахунок голосів. Я можу сказати, що, практично, по цих двох напрямках можна говорити, що партія УДАР, якщо дивитися на таблиці ЦВК, втрачає 1,5 . Ці 1,5 у нас вкрали – це вже можна говорити відверто”, – заявив заступник голови штабу партії УДАР Володимир Курінний.

При цьому він пояснив, що якщо порівнювати результати ЦВК з результатами підрахунку голосів, який проводила партія УДАР, “більше у Партії регіонів, трохи більше у комуністів, менше в об’єднаної опозиції та партії УДАР”.

“Тобто це вже чітка тенденція”, – підкреслив Курінний.

За його словами, зараз йде робота зі звірки протоколів з мокрими печатками з даними, які вносяться в базу ЦВК. “Вони (дані бази ЦВК) відрізняються не на користь демократичних сил, а на користь партії влади”, – сказав він.

“Ми будемо відстоювати в ЦВК кожен голос, відданий за партію УДАР, будемо допомагати нашим партнерам по опозиції відстоювати їхні голоси”, – заявив Курінний.

Згідно з результатами 98,51% оброблених протоколів, УДАР набрав 13,89% голосів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua