Сьогодні опалення має з'явитись в усіх житлових будинках України, крім Криму - Кабмін


Сьогодні опалення має з'явитись в усіх житлових будинках України, крім Криму - Кабмін

Сьогодні в Україні тепло отримують всі житлові будинки та об’єкти соціальної сфери. У всіх регіонах країни, за винятком Криму, працюють всі котельні та повністю забезпечене теплопостачання всіх споживачів. В АР Крим та у м. Севастополь котельні поки що не включаються. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

«Тепло сьогодні отримують всі житлові будинки. Але тільки там, де це необхідно. Його подача диктується об’єктивними синоптичними показниками», – відзначив Анатолій Близнюк.

За його словами, необхідне об’єктивне висвітлення початку опалювального періоду в країні. Особливо, при оприлюдненні загальних по країні показників підключення.

«Загальні показники – це «середня температура по лікарні». Підключення об’єктів до теплопостачання у регіонах відбувається тільки відповідно до синоптичної ситуації, на основі температурних показників навколишнього середовища. На півдні початок опалювального періоду, а отже, і включення котелень, підключення житлових будинків, дошкільних, навчальних та медичних закладів об’єктивно відбуватиметься значно пізніше, ніж на півночі, заході, сході та у центрі країни. Це, відповідно, знижує загальні показники», – наголосив Анатолій Близнюк.

Нагадаємо, що Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду визначено, що «ввімкнення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8°C, а відключення – коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°C».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua