Держава взяла в борг ще 1,1 млрд


Держава взяла в борг ще 1,1 млрд

Міністерство фінансів на трьох позапланових аукціонах з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило 1,106 млрд. гривень.

Мінфін продав п’яти- і семирічні ОВДП на 0,477 млрд. гривень і 0,3 млрд. гривень відповідно з прибутковістю 14,3%. Трирічні індексні папери (з прив’язкою до курсу гривня/долар) були продані на 0,329 млрд. гривень. Їхня прибутковість склала 9,3%.

На купівлю п’ятирічних паперів банки-дилери подали дві заявки, семирічних – одну, і індексних – три. Експерти не сумніваються, що враховуючи рівень прибутковості паперів і кількість поданих заявок, черговий аукціон пройшов успішно завдяки “дружнім” покупкам, які здійснюють або держбанки, або банки, які активно співпрацюють з урядом.

Нагадаємо, що вчорашній аукціон став позаплановим, так як Мінфін планував у жовтні лише 4 аукціони і не озвучував плани щодо продажу індексних паперів.

За даними Держказначейства, план запозичень до бюджету України в даний час перевиконується: на 10 місяців він становив 82,83 млрд. гривень, проте станом на 29 жовтня вже було отримано 87,09 млрд. гривень, у тому числі за внутрішніми запозиченнями – 58,31 млрд. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Діло
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua