В Ерде Банк введена тимчасова адміністрація


В Ерде Банк введена тимчасова адміністрація

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в Ерде Банк (Київ), який входить у групу невеликих.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

Згідно з повідомленням, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 29 жовтня 2012 року схвалила рішення №25 про введення тимчасової адміністрації і призначення уповноваженої особи фонду в Ерде Банк.

Тимчасовим адміністратором призначений Олександр Курінний.

Тимчасова адміністрація введена строком на 3 місяці – з 30 жовтня 2012 по 29 січня 2013 року.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники банку можуть отримати свої кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день ухвалення рішення Нацбанком про віднесення банку до категорії неплатоспроможних і початку процедури виведення фондом гарантування вкладів банку з ринку, але не більше 200 тис. гривень.

Виплати за вказаними вкладами, включаючи відсотки, здійснюються винятково за договорами, термін яких закінчився, і за договорами банківського рахунку.

Фонд пропонує вкладникам, термін договорів яких закінчився або закінчиться протягом дії тимчасової адміністрації, і вкладникам, які планують звернутися за отриманням своїх депозитів за договорами, звернутися до тимчасового адміністратора з відповідною заявою, за адресою: Київ, вул. Гончарна, 20, або за адресою підрозділів Ерде Банку.

Станом на 1 липня 2012 року активи Ерде Банку склали 2 566,2 млн гривень, кредити і заборгованість клієнтів – 761,5 млн гривень, власний капітал – 237,2 млн гривень.

Січень-червень 2012 р. банк закінчив із чистим прибутком 1,980 млн гривень, за 2011 рік отримав прибуток 9,992 млн гривень.

37,62% акцій Ерде Банку володіє Руслан Демчак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua