В Азарова хочуть вдвічі збільшити ставки ввізних мит на 68% всієї товарної номенклатури


В Азарова хочуть вдвічі збільшити ставки ввізних мит на 68% всієї товарної номенклатури

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує в два рази збільшити повні ставки ввізних мит на 7,4 товарних підкатегорій, що становить 68% всієї товарної номенклатури.

Про це сказано в законопроекті про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф», оприлюдненому на офіційному сайті відомства.

Як наголошується в аналітичній записці до законопроекту, підвищені ставки ввізного мита будуть застосовані, перш за все, до товарів з країн, з якими Україна не уклала регіональних угод про режим найбільшого сприяння – Андоррою, Багамськими островами, Бутаном, Еритреєю, Ефіопією, Єменом, Іраком, Коморськими островами, Лаосом, Ліберією, Сан-Томе і Прінсіпі, Сейшелами, Суданом. Крім того, підвищені мита будуть застосовані до товарів невідомого походження і до товарів обов’язкового декларування (підакцизні товари або товари фактурною вартістю більше 10 000 євро).

У Мінекономрозвитку підкреслюють, що положення законопроекту не порушують вимоги СОТ. При цьому сума додаткових надходжень до державного бюджету у річному вирахуванні може скласти 430 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua