Пенсійний фонд України назвав найбільш злісних боржників - хто вони?


Пенсійний фонд України назвав найбільш злісних боржників - хто вони?

Пенсійний фонд оприлюднив інформацію про економічно-активні підприємства, що мають найбільші обсяги заборгованості зі сплати єдиного внеску станом на 1 жовтня 2012 року.

У розміщеному на офіційному веб-сайті Фонду переліку – по п’ять найбільших боржників по кожному з 27 регіонів країни, із зазначенням прізвищ, імен та по-батькові їх керівників.

“Першість” у рейтингу боржників утримують Казенне підприємство “Шосткинський казенний завод “Зірка”, яке заборгувало Пенсійному фонду 83,7 млн грн, Харківське комунальне підприємство “Міськелектротранс” – 70,5 млн грн, ПАТ “Шахтоуправління Донбас” – 70,2 млн грн, Державне підприємство “Дзержинськвугілля” – 66,5 млн грн.

На 1 жовтня 2012 року 135 підприємств заборгували 354,9 млн грн єдиного внеску та 712,9 млн грн страхових внесків та інших платежів до Фонду.

Нагадаємо, раніше співробітники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Криму викрили пенсіонерку, яка примудрилася отримувати виплати відразу в двох державах.

Так, в 2000 році мешканка Сімферополя звернулася в одне з міських управлінь Пенсійного фонду із заявою про нарахування пенсії за віком. При цьому вона навмисне приховала факт отримання аналогічних виплат у Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua