Київ не дає грошей регіональним казначействам з вересня


Київ не дає грошей регіональним казначействам з вересня

З кінця вересня казначейство не перераховує кошти, хоча бюджетні організації мають кошти на рахунках і друкують платіжки.

Про це “Економічній правді” повідомили читачі.

“З кінця вересня казначейство нічого не перераховує, хоча бюджетні організації мають кошти на рахунках і друкують платіжки”, – каже джерело.

В свою чергу редакція “ЕП” звернулася до управління Державної казначейської служби у Тернопільській області, де повідомили про те, що така ситуація виникла по всій Україні.

“Ситуація з заблокуванням платежів виникла у всіх регіонах України. Казначейство тут ні до чого. Київ не дає грошей”, – повідомила прес-секретар голови управління Державної казначейської служби у Тернопільській області Галина Костач.

Нагадаємо, 24 липня Асоціація міст України звернулася до прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням вирішити проблему безпідставних затримок і блокування їх платежів.

“З середини липня територіальні органи Державної казначейської служби фактично блокують проведення платежів органів місцевого самоврядування за видатками місцевих бюджетів”, – йдеться у зверненні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua