Держборг Греції переглянули в бік збільшення до 170,6% ВВП


Держборг Греції переглянули в бік збільшення до 170,6% ВВП

Держборг Греції було переглянуто в бік збільшення до 170,6% ВВП.

Згідно з даними державного статистичного агентства Греції, держборг було переглянуто в бік збільшення з попередньої оцінки в 165,3% ВВП. Дефіцит бюджету також було переглянуто в бік збільшення з 9,1% ВВП до 9,4% ВВП.

З травня 2010 р. ЄС, ЄЦБ і МВФ вклали в Грецію вже понад 240 млрд євро. При цьому економіка країни стагнує вже 5 років поспіль. Крім того, соціальні заворушення не вщухають ні на хвилину: демонстрації вже стали невід’ємною частиною життя грецького народу.

Напередодні влада Греції досягла угод з “трійкою” міжнародних кредиторів, вдалося домовитися про більшість подальших заходів. Греція намагається переконати міжнародних кредиторів, що вона робить усе можливе, щоб скоротити витрати на 13,5 млрд євро ($17,4 млрд) протягом наступних двох років.

Афіни сподіваються, що після прийняття пакету заходів з жорсткої бюджетної економії їм дадуть ще два роки на виконання програми скорочення витрат і боротьби з кризою. Судячи з усього, угода буде досягнута повністю, і транш у 31 млрд євро буде виділено.

Держборг країн єврозони склав 87,3% у порівнянні з 85,4% в 2010 р., в грошовому вираженні показник склав 8,34 трлн євро. При цьому обсяг ВВП 17 європейських країн, що входять в зону євро, склав 9,42 трлн євро, тобто зріс на 2,7%. Дефіцит бюджету покращився до 4,2% ВВП у порівнянні з 6,2% в 2010 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua