Укрпошта має намір удвічі збільшити зарплату співробітникам


Укрпошта має намір удвічі збільшити зарплату співробітникам

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” має намір до кінця 2017 року збільшити зарплату своїх співробітників удвічі – до 8 тис. грн.

Про це повідомив віце-прем’єр міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесников в рамках четвертого Всеукраїнського форуму працівників поштового зв’язку в Києві у вівторок.

У свою чергу глава “Укрпошти” Оксана Плотнікова повідомила, що така ініціатива підприємства, про збільшення за п’ять років зарплат співробітників удвічі, найближчим часом буде розглянута Міністерством інфраструктури, а потім передана на затвердження Кабінету міністрів України.

Крім того, за її словами, за п’ять років, відповідно до стратегії розвитку, планується збільшити доходи “Укрпошти” на 50%, прибуток – на 75%.

Як повідомлялося з посиланням на О.Плотнікову, “Укрпошта” має намір в 2012 році збільшити чистий прибуток на 50% – до 39 млн грн. Сукупні доходи “Укрпошти” за підсумками 2012 року складуть 3,909 млрд грн, витрати – 3,87 млрд грн.

“Укрпошта” є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету міністрів від 10 січня 2002 року.

“Укрпошта” входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України: національний оператор поштового зв’язку України надає близько 50 видів послуг у 14 тис. відділень по всій Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua