Розгляд справи про борг України перед РФ відклали


Розгляд справи про борг України перед РФ відклали

Київський апеляційний господарський суд відклав розгляд питання про можливість скасування рішення Господарського суду Києва, який зобов’язав Кабінет Міністрів України виплатити Міністерству оборони Росії 3,113 млрд боргів корпорації “Єдині енергетичні системи” та припинення провадження щодо апеляції на це рішення у зв’язку з можливою непідвідомчістю цієї справи госпсудам до розгляду апеляції по суті.

Таке рішення на засіданні оголосив суддя Віктор Шапран.

“Розглянувши клопотання представника третьої особи (ЄЕСУ) про припинення провадження у справі, колегія суддів вважає за необхідне розгляд даного клопотання відкласти до стадії ухвалення судом апеляційної інстанції постанови відповідно до статті 103 Господарського процесуального кодексу України, якою передбачено право апеляційної інстанції скасувати рішення повністю або частково, припинити провадження після розгляду апеляційної скарги по суті”, – сказав суддя.

Таким чином, рішення за клопотанням представника ЄЕСУ буде розглянуто одночасно з ухваленням рішення по суті.

Як повідомляло агентство, 19 вересня Госпсуд Києва зобов’язав Кабмін виплатити Міноборони Росії 3,113 млрд гривень боргів ЄЕСУ.

25 вересня український уряд подав апеляцію на це рішення суду.

При цьому представник ЄЕСУ Олександр Ковальчук просить апеляційний суд скасувати рішення Госпсуду Києва та припинити провадження щодо апеляції на нього у зв’язку з тим, що, за його словами, ця справа непідсудна господарським судам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua