"Нафтогаз" поділиться з шахтарями 2,1 млрд грн - Янукович підписав закон


"Нафтогаз" поділиться з шахтарями 2,1 млрд грн - Янукович підписав закон

Президент Віктор Янукович підписав закон (законопроект №11222, автор – Кабінет Міністрів), що передбачає додаткове виділення на виплату заробітної плати шахтарям 2,1 млрд гривень за рахунок облігацій внутрішньої державної позики Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” з державного бюджету на 2012 рік.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Закон передбачає зменшення обсягу випуску ОВДП для фінансування “Нафтогазу” на 2,1 млрд гривень до 9,9 млрд гривень і збільшити на цих 2,1 млрд гривень фінансування програми державної підтримки вуглевидобувних підприємств до 9 901,8 млн гривень.

В пояснювальній записці до законопроекту наголошується, що ці зміни збережуть погоджений з Міжнародним валютним фондом дефіцит держфінансів на колишньому рівні.

Крім того, в записці сказано, що, згідно з державним бюджетом на 2012 рік, держпідтримка вуглевидобувних підприємств на часткове покриття витрат за собівартістю за січень-серпень мала скласти 4,422 млрд гривень, але через складний фінансовий стан вуглевидобувних підприємств і з метою забезпечення виплати заробітної плати шахтарям і оплати спожитої електроенергії вона виявилася більшою на 1,821 млрд гривень.

Як повідомляло агентство, в кінці вересня минулого року Верховна Рада збільшувала фінансування Міністерства енергетики і вугільної промисловості на 1,056 млрд гривень до 9,859 млрд для виплат заробітних плат шахтарям в 2011 році.

Депутати внесли зміни до держбюджету на 2011 рік і збільшили доходи і витрати держбюджету на цю суму до 300,253 млрд і 338,695 млрд гривень відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua