0 800 307 555
0 800 307 555

Для закупівлі пільгових ТВ-тюнерів потрібно 260 млн грн із бюджету


Для закупівлі пільгових ТВ-тюнерів потрібно 260 млн грн із бюджету

Державний комітет телебачення і радіомовлення оцінює бюджет закупівлі додаткових тюнерів для прийому цифрового телевізійного сигналу для пільгових категорій населення в 260 млн грн, повідомив голова комітету Олександр Курдінович під час веб-конференції у виданні "Телекритика" у вівторок.

"Ми просили Мінфін передбачити на ці цілі (закупівлю ТВ-приймачів - ред.) 260 млн грн для закупівлі приблизно 500 тис. пристроїв. Це та кількість пристроїв, на яку є заявки громадян, але немає коштів у цьому році", - сказав О.Курдінович.

При цьому голова Держкомтелерадіо зазначив, що на сьогоднішній день в проекті держбюджету коштів на закупівлю телетюнерів в 2013 році не передбачено.

За даними відомства, у поточному році від пільгових категорій населення надійшло 1 млн 384,907 тис. заявок на отримання безкоштовних тюнерів і близько 600 тис. громадян вже отримали пристрої. До кінця цього року планується доставити ще 885 тис. пристроїв.

Як повідомлялося, в 2012 році держава виділила на закупівлю цифрових ТВ-пристроїв 450 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua