0 800 307 555
0 800 307 555

ЄК не дасть Франції відстрочки для скорочення дефіциту бюджету


ЄК не дасть Франції відстрочки для скорочення дефіциту бюджету

Європейська комісія (ЄК) не має наміру надавати Франції відстрочку в питанні скорочення дефіциту бюджету до цільового рівня 3% ВВП в 2013 році, повідомляє агентство Bloomberg.

"Комісія не бачить підстави для того, щоб змінювати існуючий підхід у бюджетній політиці", - заявив офіційний представник влади єврозони Олів'є Байї.

Комісія ухвалює рішення по кожній країні окремо, зазначив О.Байї, підкресливши, що "безглуздо" порівнювати підхід влади, який діє відносно Франції, з позицією щодо Іспанії, якій надали відстрочку у реалізації програми скорочення дефіциту бюджету.

Представники французького уряду публічно і в приватних бесідах підтвердили відданість чинним угодам і намір скоротити дефіцит бюджету до 3% ВВП.

Минулого тижня на фінансових ринках поширилися чутки, згідно з якими Франція планувала попросити у влади Євросоюзу відстрочку в реалізації програми скорочення бюджетного дефіциту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua