0 800 307 555
0 800 307 555

Новим прем'єр-міністром Казахстану стане Ахметов


Новим прем'єр-міністром Казахстану стане Ахметов

Найбільша парламентська фракція партії "Нур Отан" ("Світло Вітчизни"), очолювана президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, підтримала призначення Серіка Ахметова прем'єр-міністром.

"На засіданні фракції "Нур Отан" підтримана кандидатура Серіка Ахметова на посаду прем'єр-міністра", - написав у свій Twitter член "Нур Отана", депутат парламенту Мурат Абенов. Прем'єр-міністр Казахстану Карім Масімов у понеділок подав голові країни прохання про відставку, президент відставку прийняв і провів консультації з керівниками парламентських фракцій щодо кандидатури нового голови уряду. За даними поінформованих джерел, Назарбаєв запропонував керівникам фракцій на посаду голови уряду кандидатуру віце-прем'єра Серіка Ахметова.

Зараз в парламенті проходять засідання ще двох парламентських фракцій - компартії та партії "Ак жол" ("Світлий шлях"), яка позиціонує себе як партія, що представляє інтереси бізнесу.

Відповідно до конституції Казахстану згоду президенту на призначення прем'єр-міністра дає пленарне засідання парламенту. "На сьогодні, на 15.00 (13.00 мск) призначено позачергове засідання палати, будемо вирішувати питання з кандидатурою прем'єра", - повідомив один з парламентаріїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua