0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні за кількістю користувачів лідирує "ВКонтакте", Facebook поступається "Однокласникам"


В Україні за кількістю користувачів лідирує "ВКонтакте", Facebook поступається "Однокласникам"

За даними пошуку по блогах "Яндекса", "ВКонтакте" і Facebook в соціальних мережах зареєстровано більше 30 мільйонів українських акаунтів (облікових записів в соціальних мережах, що містять відомості про користувачів, один користувач може створити кілька облікових записів - ред).

Про це повідомили в прес-службі компанії "Яндекс".

Лідирує за кількістю облікових записів "ВКонтакте" - близько 20 мільйонів акаунтів, на другому місці "Однокласники" з 6 мільйонами, замикає трійку Facebook - 2 мільйони.

Топ-10 міст України з високим проникненням соціальних мереж очолює Київ, далі йдуть: Одеса, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Сімферополь, Тернопіль, Луганськ, Харків, Севастополь.

У всіх містах України лідером за популярністю є "ВКонтакте" далі йдуть "Однокласники", а за ними - Facebook. Виняток становить тільки Одеса, де Facebook користується трохи більшою популярністю, ніж "Однокласники".

Серед українських користувачів "ВКонтакте" дещо більше чоловіків, серед користувачів Facebook і "Одноклассников" - жінок. У "ВКонтакте" найбільше користувачів у віці 20-22 роки, у Facebook - 24-26 років, в "Однокласниках" - 27-29 років.

У Twitter українських мікроблогів близько 300 тис., найбільше акаунтів припадає на Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ і Львів. Щодня користувачі Twitter в Україні залишають близько 90 тисяч записів. Середня довжина українського твіта російською - 72 символи, українською - 84. За останні півроку найактивніше українці в Twitter обговорювали Євробачення, Євро-2012 та Олімпійські ігри.

Довідка. "Яндекс" - російська пошукова система та інтернет-портал. За даними Liveinternet за лютий 2012 року, частка "Яндекса" на пошуковому ринку - 59,3%. "Яндекс" присутній також в Україні, Казахстані, Білорусі та Туреччині. Дохід компанії в 2011 році склав більше 620 млн дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua