379
Fiat скорочує штат менеджерів на 20%
Італійський автоконцерн Fiat змушений скоротити штат менеджерів в Європі більш ніж на 20%.
Причиною такого рішення стала програма зі скорочення операційних витрат, виконання якої життєво необхідно для автоконцерну. Згідно з інформацією агентства Bloomberg, компанія скоротить 110 з 550 менеджерських позицій в регіоні в сегменті автомобілів для масового ринку, включаючи бренди Fiat, Alfa Romeo і Lancia.
Причому здебільшого звільнення торкнуться Італії: через занадто високу кількість кадрів відповідного рівня в країні буде скорочено 100 позицій.
Раніше керівництво концерну ухвалило рішення відкласти нові інвестиції в заводи на території Італії через різке падіння продажів на європейському ринку.
Нова інвестиційна програма автоконцерну буде опублікована в жовтні разом зі звітністю за III квартал. Fiat доведе до кінця модернізацію заводу в Грульяско, де збиратимуть новий седан Maserati Quattroporte, складальну лінію в Модені, де будуть виробляти спорткар Alfa 4C, і підприємства в Пратола-Серра, де виробляють двигуни.
За матеріалами: Вєсті Економіка
Поділитися новиною