0 800 307 555
0 800 307 555

Арбузов розповів американцям, що видобуток сланцевого газу зміцнить енергетичну безпеку України


Арбузов розповів американцям, що видобуток сланцевого газу зміцнить енергетичну безпеку України

“Україна здатна забезпечити власну енергобезпеку в найближчі три роки”, - вважає Голова Національного банку України Сергій Арбузов. Про це він заявив під час зустрічі із головою підкомітету з питань енергетики Комітету енергетики та торгівлі Конгресу Сполучених Штатів Америки Едом Відфелдом, яка відбулась у Вашингтоні в рамках робочого візиту української делегації до США.

Сторони також обговорили питання зміцнення енергетичної безпеки України, роль та місце США в цьому питанні. Для забезпечення власної енергобезпеки Україна підвищує обсяги видобутку енергоносіїв, залучає світові компанії для видобутку газу з альтернативних джерел, а також запроваджує енергозберігаючі технології.

Під час зустрічі було ще раз підкреслено, що США зацікавлені у швидкому становленні в Україні нової енергетичної галузі – видобутку газу з нетрадиційних джерел.

“Цього року провідні американські енергетичні компанії перемогли в конкурсах на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться в Україні. Сподіваємося, що ці компанії принесуть сучасні технології та масштабні інвестиції в енергетичний сектор України. Ми також запросили американські компанії взяти участь у нових конкурсах на укладення угод про розподіл продукції.

Розрахунки свідчать, що кожен із цих проектів дасть змогу Україні щорічно видобувати близько 10 млрд. куб. м газу. Цей потенціал видобутку безперечно перекриє потреби України в газі та відповідно поліпшить стан платіжного балансу країни”, − зазначив Голова Національного банку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua