0 800 307 555
0 800 307 555

Обама назвав свою найбільшу невдачу за період президентства


Обама назвав свою найбільшу невдачу за період президентства

Барак Обама на зустрічі з іспаномовними виборцями у Флориді, напередодні президентських виборів 6 листопада, заявив, що реформа імміграційної системи США стала його головною невдачею.

"Як ви мені нагадали, моєю найбільшою невдачею став провал продуманої міграційної реформи. Але це не тому, що ми не хотіли цього домогтися і не робили жодних спроб", - заявив Обама.

"Очевидно, наша нездатність змінити настрої вашингтонських законодавців дуже розчаровує. Ми не змогли вплинути на республіканців, включаючи і тих 20, хто раніше виступав за проведення реформ. Ви не можете змінити політичну махину Вашингтона зсередини, ви можете зробити це зовні. Тільки так можна добитися значних зрушень, як реформа охорони здоров'я, коли їх вимагає народ Сполучених Штатів", - сказав він.

Обама визнав, що пріоритетом його перших років президентства був порятунок економіки. Такі заяви викликали критику його суперника, республіканця Мітта Ромні.

"Президент сьогодні знову викинув білий прапор і визнав свою поразку. Його слоганом колись було "Так, ми можемо", але зараз він перетворився на "Ні, я не можу", - сказав Ромні, виступаючи в Сарасоті, штат Флорида.

Республіканці виступають за посилення правил міграції, що викликає критику багатьох іспаномовних американців.

Раніше, в червні цього року, Обама видав указ, за яким нелегальні мігранти, які потрапили в США дітьми та підлітками, можуть залишитися в країні та отримати дозвіл на роботу. Експерти відзначають, що серед іспаномовних виборців Обама популярніший, ніж Ромні.

Згідно з останніми даними соціологічних опитувань, Обама продовжує лідирувати в серцях американців. Правда, з незначною перевагою. Так, згідно з дослідженням Gallup, за нього зараз готові проголосувати 48% виборців. Ромні підтримують 46% американців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua