0 800 307 555
0 800 307 555

Індія має найбільші серед країн G20 шанси зіткнутися з нестачею води до 2030 року


Індія має найбільші серед країн G20 шанси зіткнутися з нестачею води до 2030 року

Індія, другий за розміром виробник рису, пшениці і цукру в світі, серед усіх країн G20 найбільше схильна до ризику зіткнутися з нестачею води вже до 2030 року, прогнозують аналітики британського банку HSBC Holdings Plc, думку яких наводить агентство Bloomberg.

Індія серед своїх "колег" по клубу економічних світових лідерів у своєму благополуччі в найбільшій мірі залежить від сільськогосподарського сектора, який по всьому світу є основним споживачем водних ресурсів. В даний час індійські фермери споживають 25% води, використовуваної по всьому світу для ведення сільського господарства.

За оцінками ООН, Індія вже зараз відноситься до категорії країн, "які відчувають дефіцит води" (від англ. "water-stress" - 1,7-2,5 тис. кубометрів води на людину на рік), а такі країни як Саудівська Аравія, ПАР та Південна Корея відчувають "гостру нестачу (від англ. "water-scarce" - менше 1 тис. кубометрів води на людину на рік).

За прогнозами HSBC, саме в цій категорії Індія ризикує опинитися до 2030 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua