0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін пропонує скоротити кількість податків до 9-ти


Кабмін пропонує скоротити кількість податків до 9-ти

Кабінет міністрів України підготував законопроект про скорочення кількості податків з 23 до 9. Як повідомили в прес-службі віце-прем'єр-міністра - міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка, про це він заявив у вівторок, 18 вересня, під час конференції "Покращення умов ведення бізнесу - головний фактор створення конкурентоспроможної економіки".

"Я впевнений, ми повинні продовжити роботу над Податковим кодексом. Нам необхідно скорочувати кількість податків і зборів. Сьогодні їх 23. У нас вже є законопроект, який передбачає, що їх залишиться 9. І найближчим часом я цей законопроект буду доповідати на засіданні Кабінету міністрів", - сказав С.Тігіпко.

Крім того, за словами віце-прем'єра, необхідно вносити зміни в процедуру сплати єдиного соціального внеску, спрощувати його адміністрування.

С.Тігіпко зазначив, що даний законопроект в 4 рази скоротить кількість платіжок, які необхідно буде оформлювати під час сплати цього внеску.

Нагадаємо, на сьогоднішній день, в рамках концепції реформування податкової служби, податківці, представники громадськості та бізнесу обговорюють законопроект щодо внесення змін до Податкового кодексу, які, зокрема, передбачатимуть запровадження податку з обороту, зниження ставки єдиного соціального внеску тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua