0 800 307 555
0 800 307 555

Делегація ПАРЄ приїде в Україну перевіряти ситуацію перед виборами


Делегація ПАРЄ приїде в Україну перевіряти ситуацію перед виборами

Делегація Парламентської асамблеї Ради Європи відвідає Україну 20-21 вересня для оцінки виборчого законодавства та перебігу передвиборчої кампанії напередодні парламентських виборів. Про це повідомляє прес-служба Ради Європи.

"Сім членів делегації Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) на чолі з Андреасом Гроссом (Швейцарія) відвідають Київ 20 і 21 вересня 2012 року. Завдання делегації - оцінити виборче законодавство та хід передвиборчої кампанії напередодні парламентських виборів в Україні 28 жовтня 2012 року", - йдеться в повідомленні.

Члени делегації планують зустрітися з президентом України, головою Верховної Ради, міністром внутрішніх справ, представниками політичних партій, що беруть участь у виборах, головою Центральної виборчої комісії та головою Конституційного Суду. Крім цього, заплановано зустрічі делегації ПАРЄ з представниками громадянського суспільства, засобів масової інформації та членами дипломатичного корпусу в Києві.

Як наголошується в повідомленні, в наглядову місію ПАРЄ на виборах в Україні увійдуть 40 депутатів Асамблеї. За результатами їх роботи будуть озвучені оцінки ПАРЄ парламентських виборів в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua