0 800 307 555
0 800 307 555

Перевозити вантаж залізницею стане дорожче


Перевозити вантаж залізницею стане дорожче

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") для запобігання дефіциту має намір ініціювати приведення плати за користування вантажними вагонами до економічно обґрунтованого рівня.

"З метою недопущення загострення дефіциту вантажних ресурсів "Укрзалізниця" запропонує уряду привести ставки плати за користування вантажними вагонами до економічно обґрунтованого рівня", - йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".

Нагадаємо, щотижня на під'їзних коліях підприємств вантажоодержувачів і вантажовідправників простоюють до 40 вантажних поїздів.

Залізниці України, через простій і затримки піввагонів на під'їзних коліях промислових підприємств, за 6 місяців 2012 року не змогли задіяти в перевізному процесі 153,649 тис. піввагонів і недоотримали, таким чином, більше 96 млн грн.

Плата, внесена за користування вагоном або ремонт вагона, не враховує втрати комерційної вигоди від простою вагонів і вилучення вагона з обігу.

Довідка. Інвентарний парк піввагонів "Укрзалізниці" становить 58,2 тисяч. Крім того, 32 тис. піввагонів належать вітчизняним підприємствам, які частково або повністю забезпечують своє виробництво власним вагонним парком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua