0 800 307 555
0 800 307 555

Два українські банки почнуть випуск безконтактних карток Visa вже у жовтні


Два українські банки почнуть випуск безконтактних карток Visa вже у жовтні

Два українські банки в жовтні поточного року можуть почати емісію безконтактних карток Visa. Про це повідомила голова офісу Visa в Україні Світлана Георбелідзе.

"Десь у жовтні ми очікуємо, що два банки емітенти вийдуть з безконтактними картками, тобто вони будуть емітувати безконтактні картки", - сказала вона.

Голова офісу Visa в Україні не уточнила назви банків, посилаючись на те, що процедура сертифікації банків на емісію карток ще не завершена. При цьому вона зазначила, що це одні з тих банків, які вже пройшли сертифікацію на еквайрінг карток, - банк "Південний", "Укрексімбанк", "Ощадбанк", "Укрсоцбанк" і "Райффайзен Банк Аваль".

Також С.Георбелідзе повідомила, що до роботи з безконтактними картками в найближчій перспективі можуть приєднатися ще кілька українських банків.

Довідка. Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ власникам карток, торгово-сервісним підприємствам, фінансовим і урядовим установам у більш ніж 200 країнах світу до швидкої, безпечної і надійної мережі електронних платежів.

На кінець червня 2012 року кількість активних карток Visa в Україні становила 34 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua