0 800 307 555
0 800 307 555

Німці винайшли велосипед без педалей і сидіння (ФОТО)


Німці винайшли велосипед без педалей і сидіння (ФОТО)

У Німеччині створили велосипед без педалей і сидіння, який може рухатися тільки в той момент, коли людина в ньому йде або біжить.

Замість сідла німецькі дизайнери зробили спеціальні ремені, якими кріпиться велосипедист. Щоб велосипед набрав швидкість, велосипедистові потрібно пробігтися, потім підняти ноги на спеціальне кріплення для ніг на маточині заднього колеса.

Принцип, за яким рухається цей велосипед, нагадує машину героя мультфільму про людей з кам'яного століття Фреда Флінстоуна. Велосипед, створений німецькими дизайнерами Томом Хемброком і Джурі Спеттером, називається FLIZ. Слово FLIZ це скорочення від німецького "flitzen", що означає "стрімко мчати".

content_20120910130623

Велосипед номінується на щорічну премію James Dyson Award. Ця премія заснована Джеймсом Дайсоном, винахідником пилососа, для студентів з різних країн, які представляють інноваційні технології та дизайн.

Концепція даного винаходу в тому, щоб зробити пересування в перенаселених містах екологічним і корисним для здоров'я. Дизайнерів надихнув перший в світі персональний транспортний засіб, винайдений Карлом Дрейсеном в 1817 році. Пристрій являв собою раму з двома колесами і нагадував сучасний велосипед без педалей. Хемброку і Спеттеру хотілося зробити щось подібне, але більш сучасне.

content_3_405

Вони протестували копію винаходу Дрейсена і виявили його недоліки - неефективне кермове управління і величезне сидіння. Потім був створений дерев'яний прототип FLIZа. Варто зауважити, що винахідники вже отримали нагороду Merit Award на Міжнародній велосипедній виставці в Тайбеї в цьому році

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua