0 800 307 555
0 800 307 555

Одну з найбільших птахофабрик України оштрафували на 2 млн грн


Одну з найбільших птахофабрик України оштрафували на 2 млн грн

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу відносно ТОВ "Макарівська птахофабрика" (Київська область) за забруднення атмосферного повітря та незаконне використання водних ресурсів і нарахувала понад 2 млн грн збитків, завданих викидами

Як повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури, за результатами перевірки дотримання природоохоронного законодавства в діяльності ТОВ "Макарівська птахофабрика" стосовно посадової особи товариства 05.09.2012 порушено кримінальну справу за ч.2 ст.240, ч.1 ст.241, ч.2 ст.365-1 КК України. Крім того, під час цієї перевірки дана правова оцінка бездіяльності контролюючих органів.

Також 5 серпня цього року порушено кримінальну справу за ч.2 ст.367 КК України стосовно службовця Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Київській області.

Через неналежне виконання ним своїх службових обов'язків державі завдано збитків на суму 3,5 млн грн недоотриманих штрафних санкцій, які необхідно було нарахувати за використання ТОВ "Макарівська птахофабрика" реконструйованих об'єктів птахоферми без прийняття їх в експлуатацію у встановленому законом порядку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Коментарі
Опитування
В Контексті Finance.ua